Zamknij

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji o polityce cookies

Na tej stronie kupisz licencję programu AutoMapa

Przedmiotem oferty serwisu KupAutoMapa.pl jest sprzedaż licencji oprogramowania nawigacyjnego AutoMapa dla systemów Android , Windows CE , Windows oraz iOS.
Oprogramowanie dostarczane jest w wersji elektronicznej tj po zakupie klient otrzymuje numer licencji umożliwiający pobranie oprogramowania oraz jego rejestrację.
W przypadku AutoMapy dla systemu Windows ( nawigacje samochodowe , urządzenia z systemem Windows CE lub Windows Mobile) istnieje możliwość zakupu licencji w raz z oprogramowaniem zainstalowanym na karcie pamięci. Dodatkowy koszt to 35zł brutto cena zawiera kartę 8GB + usługa instalacji + wysyłka Pocztą Polską.
Usługę możemy zrealizować po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub
e-mailowym na adres: info(at)kupautomapa.pl

Właścicielem sklepu jest firma Glen sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Kościuszki 43.
Numer REGON 350854679
Numer NIP 677-10-18-811
Spółka zarejestrowana przez SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA-ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, KRS 0000142498, KAPITAŁ ZAKŁADOWY 137.000,-zł

RACHUNEK BANKOWY
mBank S.A. 33 1140 2004 0000 3202 7764 8300

Godziny pracy biura handlowego : od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00.
Adres:
ul. Kościuszki 43
30-114 Kraków

tel: (12) 427-30-32

O NAS

Firma Glen obecna jest na rynku polskim od 22 lat, od początku koncentrując swe działania na szeroko rozumianym rynku rozwiązań mobilnych. Znana jest przede wszystkim z prowadzonego serwisu branżowego Palmtopy.pl specjalizującego się w sprzedaży urządzeń, oprogramowania oraz akcesoriów dla mobilnych użytkowników. Nasza oferta obejmuje nawigacje samochodowe, nawigacje turystyczne jaki i rowerowe, oraz szeroki zakres akcesoriów i oprogramowania. Od samego początku istnienia na rynku Polskim systemu nawigacyjnego AutoMapa współpracujemy z producentem w zakresie dystrybucji produktów oraz usług związanych z tym jednym z najpopularniejszych rozwiązań nawigacyjnych w naszym kraju.

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Wszelkie informacje wprowadzone na stronie KupAutoMapa.pl przechowywane są na serwerach firmy Glen sp. z o.o.. Dane te nigdy nie są i nie będą przekazane podmiotom trzecim.

MARKETING

Korzystając z systemu KupAutoMapa.pl możesz być pewien, że Twoja skrzynka e-mailowa nie będzie zasypywana przez nas niechcianymi wiadomościami. Informacje jakie otrzymasz z naszej strony to dane niezbędne do realizacji składanych zamówień, przypomnienia o terminie wygasania podanych licencji, informacje o wprowadzanych przez producenta aktualizacja oprogramowania lub map AutoMapa oraz informacje o działaniach prowadzonych przez Glen sp. z o.o..

CENY

Wszystkie ceny prezentowane w systemie zawierają podatek VAT.

ZAMÓWIENIA

Zamówienia w systemie KupAutoMapa.pl przyjmowane są 24h/dobę. W przypadku zamówień poprawnie opłaconych za pomocą systemu Płatości.pl zamówienia realizowane są automatycznie 24/7. W innym przypadku zamówienia realizowane są w godzinach pracy biura handlowego od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00.

DOKUMENTY SPRZEDAŻY

Do każdego zrealizowanego zamówienia wystawiany jest dokument potwierdzający który wysyłany jest do kupującego w postaci elektronicznej (.pdf) na podany adres korespondencyjny, lub w postaci papierowej jeżeli klient wybierze taką opcję podczas wprowadzania zamówienia. Faktura VAT zostanie wystawiona do każdego zrealizowanego zamówienia dla którego wprowadzone zostały dane: Nazwa firmy, Numer NIP.

PŁATNOŚCI

Płatność za złożone zamówienie może być zrealizowane:
• przelewem, bezpośrednio na nasz rachunek w banku mBank S.A. Numer rachunku: 33 1140 2004 0000 3202 7764 8300. Zamówienie realizowane jest po zaksięgowaniu środków na naszym koncie.
• za pośrednictwem systemu Platnosci.pl. Zamówienie realizowane jest po potwierdzeniu płatności przez Platnosci.pl. Potwierdzenie z reguły generowane jest w ciągu nie więcej niż godziny od chwili realizacji transakcji.

Za pośrednictwem systemu Platnosci.pl akceptujemy płatności zrealizowanie za pomocą:

• karta płatnicza - VISA, MasterCard, AlleKarta
• mTransfer - mBank
• MultiTransfer - MultiBank
• Przelew24 - Bank Zachodni WBK
• Pekao24Przelew - Bank Pekao
• Płacę z Inteligo - Inteligo
• Lukas e-przelew - Lukas Bank
• Przelew z Nordea - Bank Nordea
• Płacę z iPKO - PKO BP
• Płacę z BPH - BPH
• Płacę z ING - INGBankOnLine
• Bank BGŻ
• Citi Hanldowy
• Kredyt Bank
• Polbank EFG
• Raiffeisen Bank
• Deutche Bank
• Millenet - Bank Millenium SA

REKLAMACJE

Reklamacje i zwroty przyjmowane są w biurze handlowym w godzinach pracy. Reklamacje należy składać w formie pisemnej.
Możliwość zwrotu nie dotyczy sprzedaży oprogramowania, licencji oprogramowania oraz usług ich aktualizacji.

Najnowsza AutoMapa 6.24 to dokładne mapy nawigacyjne Polski i Europy z punktowymi adresami, rozbudowaną bazą POI, dokładnym pokryciem siatki dróg i trójwymiarowymi wizualizacjami obiektów.